Zostań przedsiębiorcą wiedzy | Become a Knowledge Entrepreneur | warszaty 22-23 maja 2023

Biuro Współpracy z Gospodarką zaprasza na warsztaty pt. „Zostań przedsiębiorcą wiedzy” (Become a Knowledge Entrepreneur), które prowadzić będą przedstawicielki Katedry Psychologii Pracy i Organizacji Uniwersytetu Kraju Saary.

Warsztaty skierowane są zarówno do studentów, jak i pracowników naszej Uczelni. Uczestnicy popracują nad korzystaniem z własnej wiedzy, rozwijaniem umiejętności i sprawności w tworzeniu sieci kontaktów. Wszystko to będzie następnie wykorzystywane do opracowania pomysłów i koncepcji na to, jak przyśpieszyć transformacje społeczne, ekologiczne i cyfrowe.

Spotkanie jest dwudniowe: 23-23 maja w godzinach od 9:00 do 17:00 i odbędzie się w sali dydaktycznej w CINIBA (Katowice, ul. Bankowa 11a). Językiem spotkania jest język angielski. Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia, wystawione przez Uniwersytet Kraju Sary.

Liczba miejsce jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy mailowo do 16 maja:

Maria Garus, maria.garus@us.edu.pl, 572 512 150.

Poglądowy program warsztatów:

• Przedsiębiorczość wiedzy - co to jest?
  • Wiedza, umiejętności, zdolności i inne (KSAO)
  • Znajomość środowiska - Strategie poszukiwania informacji
  • Strategie tworzenia sieci kontaktów
  • Wprowadzenie do społecznych, ekologicznych i cyfrowych wyzwań i transformacji
  • Wykorzystanie design thinking do rozwiązania wybranego wyzwania społecznego, ekologicznego lub cyfrowego
  • Prezentacja podejść opracowanych dla wybranych wyzwań i dyskusja
  • Refleksja nad najważniejszą wizją własnej kariery

Jest to inicjatywa podejmowana w ramach współpracy w sojuszu Transform4Europe.

obrazek do wiadomosci: