14 Międzynarodowe Targi i Konkurs Wynalazków i Innowacji INTARG 2021 Online

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w kolejnej, 14 edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021 Online (15-16 czerwca 2021).

Jak co roku, INTARG® 2021 wspierają czołowe polskie i międzynarodowe instytucje i organizacje oraz media.  Głównym Patronem Honorowym oraz Głównym Partnerem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Główny patronat międzynarodowy sprawują IFIA, WIIPA, medialnie zaś The Patent Magazine.

Tegoroczna impreza zostanie zrealizowana w formule online, przy wykorzystaniu (po raz pierwszy) profesjonalnej platformy online oferującej – zarówno w części Expo, jak i konferencyjnej – globalny zasięg, interaktywne kanały komunikacyjne (czat, wideo, audio – tak z komputerów, jak i z urządzeń mobilnych), kontakt między wystawcami, jurorami i odwiedzającymi z całego świata w przestrzeni wirtualnej. Platforma umożliwia spersonalizowaną aranżację stoisk online, z szeroką możliwością prezentacji treści i grafiki (filmów, ulotek, zdjęć itp.). Stoiska wystawców pogrupowane zostaną w odpowiednie sektory branżowe i tematyczne. Wyszukiwarka platformy oraz strony internetowej wydarzenia ułatwi swobodne dotarcie do wystawcy i jego oferty. Pragniemy dodać, iż INTARG® 2021 Online został włączony do działań związanych z realizacją programu rządowego Dostępność Plus 2018-2025. Sektor Dostępność Plus zaprezentuje innowacje spełniające kryteria owego programu.

W programie imprezy m.in.: Konkurs INTARG® z medalami i nagrodami wysokiej rangi, Konferencja pod hasłem Nauka motorem gospodarki, 27 Giełda Wynalazków nagrodzonych w 2020 roku, z wyróżnieniami Ministra Nauki oraz Gala finałowa 14. edycji targów INTARG®.

Zapraszamy do udziału w tym renomowanym wydarzeniu, oferującym szeroką promocję prorynkową oraz wizerunkową na forum międzynarodowym, zarówno samej jednostki/wystawcy, jak i prezentowanych wynalazków i innowacji – zdobycie cennych kontaktów biznesowych oraz referencji w postaci wyróżnień.

Poprzednia, 13 EDYCJA INTARG ® 2020 Online w liczbach: 284 wynalazki, w tym około 70 % z Polski, 16 krajów uczestniczących, 26 międzynarodowych jurorów, wsparcie ponad 20 instytucji z Polski i zagranicy, prestiżowe nagrody przyznane przez wysokiej rangi instytucje: MNiSZW, MFiPR, MRiRW, UPRP, NOT, IFIA, WIIPA, KOWR, Polonia International Foundation, PIE, Międzynarodowe Stowarzyszenia Wynalazców, oraz wyróżnienia i medale Międzynarodowego Jury; 22 agencje medialne.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi materiałami o tym wydarzeniu:

Więcej o INTARG® 2021 znajdziecie Państwo na nowej stronie Targów www.intarg.haller.pl