Wiadomości

Podsumowanie Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2018

W dniach 20-21 kwietnia 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Exposilesia w Sosnowcu odbyła się premierowa edycja Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2018. Celem targów była wymiana wiedzy i doświadczenia przedstawicieli środowisk medycznych i naukowych związanych m.in. z rehabilitacją i fizjoterapią, ortopedią, opieką zdrowotną.

Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnych

życzy zespół Biura Współpracy z Gospodarką

 

 

 

Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnych

życzy zespół Biura Współpracy z Gospodarką

 

 

 

Warsztaty MEDTRENDS-­‐StartUP! 22.05.2018 r.

W imieniu organizatora, Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-­Med. Silesia, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Warsztatach MEDTRENDS-­StartUP!, które odbędą się 22 maja 2018 r. w siedzibie Kardio-­Med. Silesia w Zabrzu, przy ul. M. Curie-­‐Skłodowskiej 10c.

Stypendia Programu Fulbrighta

Szanowni Państwo,

W imieniu koordynatorów projektu Stypendiów Programu Fulbrighta zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 27 marca w godzinach 10:00-11:00 w auli K. Lepszego. Podczas spotkania będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty stypendialnej oraz warunków, które należy spełnić, aby skorzystać z oferty.

Impact | meet up Katowice | 14.03.2018

Impact | meet up Katowice

Już 14.03. o godzinie 15:00 rusza pierwszy Impactowy meet up!

 

INSPIRUJEMY

Poznajcie losy dwóch startupów, które poprzez udział w Impact’17 weszły w świat biznesu.  

X Edycja Konkursu Innowator Śląska

X edycja Konkursu Innowator Śląska

Powalcz o główne nagrody i zostań Innowatorem Śląska 2017!

Nabór wniosków od 01 marca 2018 r.

 

Pomóż zatrzymać smog. Ankieta dla firm dotycząca potrzeb B+R

Zapraszamy przedsiębiorców do wypełnienia krótkiej ankiety. Chcemy poznać Wasze preferencje i potrzeby dotyczące rozwoju technologii mających na celu ochronę przed niską emisją. Wyniki będą pomocne przy realizacji niedawno podpisanego porozumienia między Województwem Śląskim a Narodowym Centrum Badań i Rozwoju – "Silesia pod błękitnym niebem".

4 edycja spotkania Miliard w patencie

13 lutego 2018 (godz. 11.00-15.00) roku w Katowicach odbędzie się czwarta edycja wydarzenia naukowo-biznesowego MILIARD W PATENCIE.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane rozwiązania i technologie z dwóch uczelni: Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Śląskiego.

obrazek do wiadomosci: 

Konsultacje publiczne w sprawie funduszy UE

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z możliwością udziału w "Konsultacjach publicznych w sprawie funduszy UE w dziedzinie inwestycji, badań i innowacji, MŚP i jednolitego rynku".

Rzeczywistość wirtualna

Zapraszamy do zapoznania sie z materiałami medialnymi dotyczącymi wynalazków zesołu naukowców z Instytutu Informatyki uniwersytetu Śląskiego w Katowicach:

Nabór na ekspertów branżowych programu Dobry Pomysł

Ministerstwo Rozwoju powierzyło Grupie INVESTIN, wraz z pozostałymi członkami konsorcjum w składzie: Polski Fundusz Rozwoju SA, Fundacja Centrum Innowacji FIRE, Fundacja Zaawansowanych Technologii, realizację pilotażowego projektu, którego celem jest stworzenie i przetestowanie nowego narzędzia wsparcia innowacyjności pod nazwą program Dobry Pomysł. 

Cross EU Women Business Angels

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pod nazwą CROSS EU Woman Business Angels.

Świąteczna przerwa w pracy Biura Współpracy z Gospodarką

Uprzejmie informujemy, że w dniach: 

27-29.12.2017 r.  oraz 2.01.2017 r.

Biuro Współpracy z Gospodarką

będzie nieczynne.

Serdecznie zapraszamy od 3 stycznia.

 

Śniadanie biznesowe z PGNiG na WNoZ 7 grudnia

Śniadanie biznesowe z PGNiG na WNoZ 7 grudnia

 

Wykład: The most important things I have ever learned about business success

21 listopada (wtorek) o godzinie 10:00 zapraszamy na wykład Johna Spence'a, pt. „The most important things I have ever learned about business success”.

Śniadanie Biznesowe - zapraszamy!

Ruszył cykl spotkań - "Śniadań Biznesowych" organizowany na wydziałach i w instytutach Uniwersytetu Śląskiego w ramach programu "Inkubator Innowacyjności+". Poniżej informacja dotycząca najbliższego spotkania. Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa.

Webinarium „Prawo autorskie w praktyce. Czym jest i w jaki sposób możemy legalnie korzystać z twórczości innych?”

W imieniu Fundracji Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszamy na:

Webinarium  „Prawo autorskie w praktyce. Czym jest i w jaki sposób możemy legalnie korzystać z twórczości innych?”, 7 listopada 2017 r., godz. 14:00

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym pokazie gier szkoleniowych

w imieniu SPIN-US Sp. z o.o. oraz pozostałych organizatorów już 25 października zapraszamy do udziału w Kato Project City –  jedynym takim, otwartym pokazie edukacyjnych gier szkoleniowych w Katowicach!

Webinaria "Wsparcie prawne dla start-upów"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Wsparcie prawne dla start-upów” udostępnia cykl webinariów poruszających istotne dla start-upów tematy prawne.

Webinaria przygotowane przez Kancelarię Adwokacką Osiński i Wspólnicy odbywają się cyklicznie w czwartki, o godz. 13:00. 

Webminaria RZECZNICY TALENTÓW

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinariach m.in. z zakresu ochrony wlasności intelektualnej, prawa autorskiego w badaniach i biznesie,  efektywnego wykorzystania wzorów użytkowych i znaków towarowych w firmie.

UWAGA!!! MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA PŁATNEGO STAŻU.

Zachęcamy do udziału.

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.